Inginer Automatist

Transavia

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Raspunde de functionarea in conditii de siguranta sporita a instalatiilor si echipamentelor pentru desfasurarea in bune conditii a procesului de productie

CERINTE

-Studii superioare tehnice
-Experienta de lucru in domeniu
-Cunoasterea principiilor constructive si de functionare a utilajelor si a echipamentelor specifice procesului tehnologic
- Cunoasterea metodelor si tehnicilor de intretinere si reparare a masinilor, utilajelor, instalatiilor si echipamentelor specifice procesului tehnologic
-Disponibilitatea relocarii la Alba Iulia (daca este cazul)

BENEFICII OFERITE

TRANSAVIA - Liderul pietei romanesti de carne de pasare ANGAJEAZA pentru Fabrica de Procesare Carne de Pasare INGINER AUTOMATIST
SE OFERA:
• Salariu motivant si conditii deosebite de desfasurare a activitatii
• Pachet de beneficii stimulant

CV-urile se primesc pe email: recrutari@transavia.ro
Numai candidatii selectati vor fi contactati in vederea interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Liderul pietei romanesti de carne de pasare