Inginer automatist

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti fi responsabil de mentenanta utilajelor de productie si a liniilor de productie (diagnosticare, reparatii). Veti asigura functionalitatea utilajelor.

CERINTE

Aveti studii superioare in automomatizari. Aveti experienta de minim 6 luni in automatizari industriale. Aveti cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Posibilitati reale de perfectionare profesionala si promovare
Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, transport gratuit, telefon de serviciu , masa de pranz.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management - www.eurotriade.com

Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, companie cu capital mixt romano-portughez, cu experienta in domeniu fabricarii obiectelor de decoratiune interioara , in special a ramelor de tablouri.