Electromecanic

TELECONSTRUCTIA SA - Sucursala 2 Cluj

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Retele de telecomunicatii - Cu, CFO

CERINTE

- Instalarea si jonctionarea cablurilor Cu si CFO

BENEFICII OFERITE

- Salariude baza + bonus in functie de realizari + bonuri de masa.

...Teleconstructia si-a mentinut statutul de lider al pietei de telecomunicatii datorita calitatii ridicate a executiei lucrarilor, raportul optim calitate - pret - termen de executie, personalului calificat si structurii organizatorice la nivel natonal cu echipe permanente de lucru in toate judetele. De asemenea si-a extins si domeniul de activitate, in momentul de fata ofera urmatoarele servicii:
- Constructii-montaj retele de telecomunicatii;
- Executare lucrari de canalizatie menajera si pluviala;
- Proiectarea si executia sistemelor de distributie a gazelor naturale;
- Proiectare si executare de instalatii electrice interioare pentru constructii civile si industriale, bransamente aeriene si subterane, la tensiunea nominala de 0.4 kV;
- Cablare structurata (telefonie, transmisii de date, videoconferinta, instalatii de alarmare incendiu si antiefractie in incinta);
- Constructii, reparatii si intretinere cladiri cu specific feroviar, inclusiv instalatiile aferente.