DIRECTOR VANZARI ARDEAL

VASCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

5 x Director Zonal de Vanzari Arges/ Timis/ Bucuresti+ Ilfov/ Cluj/ Prahova.

Responsabilitati:

- identifica noi clienti si consolideaza portofoliul de clienti la nivel zonal
- coordoneaza si monitorizeaza dezvoltarea retelei de clienti
- responsabil pentru cresterea volumului de vanzari
- analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar
- impune incasarea la termenele stabilite a cv celor livrate clientilor,

CERINTE

- Experienta relevanta in vanzari directe, de minim 4 ani
- Disponibilitate pentru deplasari
- Permis de conducere B
- Domiciliul in Cluj-Napoca, constituie un avantaj
- abilitati de comunicare capacitate de a conduce, administra, motiva si antrena o echipa de vanzari abilitati analitice

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant si comision din vanzari
Masina de serviciu si telefon mobil
Posibilitatea construirii carierei profesionale intr-o companie de succes

Compania produce preparate din carne, conserva din carne, preparate si conserva vegetala, fiind extinsa la nivel national.