Director Sucursala Constructii

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti responsabil cu coordonarea personalului din subordine si propunerea de solutii privind activitatea acestuia, aplicarea prevederilor Sistemului de Management al Calitatii, reprezentarea oficiala a firmei si aprobarea modificarilor ce tin de personal sau activitate. Veti lua toate deciziile necesare pentru desfasurarea normala a activitatii sucursalei si participati la imbunatatirea acesteia.
Misiunea zilnica va fi aceea de a asigura desfasurarea activitatii sucursalei, in conditii de eficienta economica

CERINTE

Aveti studii superioare (de preferat in domeniul constructiilor) si experienta in conducerea si coordonarea unei societati sau subdiviziuni a acesteia. Aveti cunostinte de Legislatie in domeniul constructiilor, de Legislatia Muncii si de limba engleza. Absolvirea unor cursuri de management financiar si/sau de management al Reusurselor Umane reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Companie de renume in domeniul constructiilor;
Posibilitate de dezvoltare a carierei;
Realizarea unor proiecte importante;

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.com .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, firma de renume din domeniul constructiilor, sucursala din Medias.