DIRECTOR GENERAL - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru care comercializeaza produse metalurgice, o persoana care sa coordoneze activitatea din cadrul firmei.
Principalele responsabilitati sunt:
- organizeaza si coordoneaza intreaga activitate din cadrul firmei, prin urmarirea activitatilor comerciale, administrative, logistice si de resurse umane, in scopul atingerii obiectivelor stabilite;
- raspunde de realizarea obiectivelor de vanzari;
- participa la stabilirea bugetelor de venituri si cheltuieli si raspunde de realizarea acestora;
- monitorizeaza vanzarile si evolutia acestora, eficienta si profitabilitatea;
- implementeaza programe de marketing;
- reprezinta firma in relatiile cu autoritatile.

CERINTE

- studii universitare;
- experienta relevanta in coordonarea unei echipe de vanzari;
- experienta in domeniul materialelor de constructii;
- experienta in elaborarea bugetelor si dezvoltarea stategiilor de vanzare;
- bune abilitati de planificare, organizare si coordonare;
- abilitati de negociere;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv;
- oportunitati de de dezvoltare a carierei

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.