DIRECTOR FABRICA PREFABRICATE - TEIUS

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADMINISTREAZA SI CONDUCE PUNCTUL DE LUCRU
• stabileste obiectivele individulale, de echipa si ale punctului de lucru
• coordoneaza echipa de vanzari si de productie prin urmarirea si controlul zilnic al activitatilor acesteia
• realizeaza indicatorii de performanta, trasati de firma - cantitati, clienti, incasari
• analizeaza statistic datele obtinute si raporteaza catre top management
• aplica planuri de masuri rapide in vederea imbunatatirii rezultatelor
• este raspunzator de coordonarea tuturor activitatilor punctului de lucru

CERINTE

- Abilitati solide de organizare, comunicare, control, negociere si management de echipe.
- Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie de conducere punct de lucru - domeniul productie (de preferinta cu o expunere de-a lungul carierei in cat mai multe zone de productie: inginerie, calitate, mentenanta, procese tehnologie, logistica, distributie, management general); Experienta in productia/montajul de prefabricate;
- Studii universitare in domeniu
- O buna intelegerea a proceselor de productie, orientat catre eficientizare activitate
- Cunostinte despre sistemul de management al calitatii si mediului
- Usurinta in urmarirea costurilor şi bugetelor atat in zona productiei cat si a mententantei si investitiilor.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, mediu de lucru foarte placut, profesionist.

Va rugam sa trimiteti aplicatiile dumneavoastra pe adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

Furnizam solutii extinse pentru proiecte de Resurse Umane inca din 2005. Adaptam cu succes noile tendinte in domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.

Munca noastra include solutii bazate pe analize si experienta, programe de implementare a strategiilor de retentie si motivare personal adaptate fiecarui partener, analize complete ale profilurilor candidatilor, selectia strategiei optime pentru implementarea fiecarui proiect, evaluarea si monitorizarea eficientei solutiilor propuse.

Aceasta se traduce in programe inteligente sustinute prin baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si head-hunting.

Misiune: sa contribuim la indeplinirea obiectivelor partenerilor nostri prin abordarea celui mai important capital al oricarei companii; cel intelectual!