DIRECTOR FABRICA CONSTRUCTII

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADMINISTREAZA SI CONDUCE PUNCTUL DE LUCRU
• stabileste obiectivele individulale, de echipa si ale punctului de lucru
• coordoneaza echipa de vanzari si de productie prin urmarirea si controlul zilnic al activitatilor acesteia
• realizeaza indicatorii de performanta, trasati de firma - cantitati, clienti, incasari
• analizeaza statistic datele obtinute si raporteaza catre top management
• aplica planuri de masuri rapide in vederea imbunatatirii rezultatelor
• este raspunzator de coordonarea tuturor activitatilor punctului de lucru

CERINTE

- Abilitati solide de organizare, comunicare, control, negociere si management de echipe.
- Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie de conducere punct de lucru - domeniul productie (de preferinta cu o expunere de-a lungul carierei in cat mai multe zone de productie: inginerie, calitate, mentenanta, procese tehnologie, logistica, distributie, management general); Experienta in productia/montajul de prefabricate;
- Studii universitare in domeniu
- O buna intelegerea a proceselor de productie, orientat catre eficientizare activitate
- Cunostinte despre sistemul de management al calitatii si mediului
- Usurinta in urmarirea costurilor şi bugetelor atat in zona productiei cat si a mententantei si investitiilor.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, mediu de lucru foarte placut, profesionist.

Va rugam sa trimiteti aplicatiile dumneavoastra pe adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 190 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti >> http://goo.gl/CIDu0
Ce oportunitati de cariera oferim >> http://goo.gl/scNUH
Contact >> http://goo.gl/ZyX6d