DIRECT SALES REPRESENTATIVES - Timisoara, Arad, Deva, Sibiu, Alba Iulia, Tg. Mures, Cluj, Baia Mare, Oradea.t

FINANSBANK(ROMANIA)S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea si vinzarea produselor bancii (carduri si credite) catre clienti (persoane fizice sau juridice);
- Explicarea caracteristicilor si beneficiilor produselor.

CERINTE

- Experienta in vanzari (constituie un avantaj);
- Absolventi facultate;
- Cunoasterea limbii engleze (obligatoriu);
- Orientarea catre Clienti;
- Atitudine pozitiva;
- Initiativa si putere de convingere;
- Orientare catre rezultate;

BENEFICII OFERITE

- Salariu si bonusuri atractive;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist;
- Oportunitati de avansare in cariera in functie de realizarile profesionale;

Finansbank(Romania)S.A. is a part of FIBA - group of companies present in Romania since 1998 with Finans Leasing, Bucharest Mall, Plaza Romania and Gima Superstore. We are an International Bank with 60 branches all over the country.