Coordonator Zonal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonator zonal pentru realizarea studiilor de piata in judetul de resedinta.
Responsabilitati:
- Intretinerea si dezvoltarea retelei zonale de operatori de interviu;
- Realizarea training-urilor periodice pentru operatorii de interviu;
- Organizarea unor discutii de grup;
- Activitati administrative legate de organizarea discutiilor de grup;
- Coordonarea activitatii de colectare a datelor in teren;
- Verificarea datelor colectate;
- Realizarea situatiei zilnice cu privire la activitatea de intervievare si colectare a datelor.

CERINTE

- Absolvent studii superioare, preferabil sociologie sau marketing;
- Foarte buna capacitate organizatorica;
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- Capacitate de administrare a resurselor umane si materiale;
- Responsabilitate;
- Capacitatea de a lucra sub stres, cu termene limita si respectarea acestora.

BENEFICII OFERITE

Venituri motivante, corelate cu performantele.