Coordonator Transport - Sebes, Turda

Edy Spedition International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, conduce si controleaza activitatea de transport intern / international din coloana de camioane din subordine;
- Primeste si confirma comenzile de transport;
- Transmite conducatorilor auto detalii despre transport (loc incarcare / descarcare, tipul marfii etc.);
- Prelucreaza saptamanal rapoartele primite;
- Furnizeaza informatii conducatorilor auto despre activitatea desfasurata si rezultatele obtinute;
- Tine evidenta personalului din subordine etc.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte de PC;
- Capacitate de decizie, de rezolvare a problemelor;
- Fermitate, perseverenta, consecventa, rigurozitate si seriozitate;
- Posibilitatea de dezoltare profesionala;
- Colectiv tanar si profesionist;
- Disponibilitate la deplasari / delegatii.

BENEFICII OFERITE

In urma interviului

Grupul edy coroboreaza munca a sute de angajati pentru a oferi solutii optime de transport si logistica, totul pentru a satisface exigentele clientilor la cele mai inalte standarde europene.