COORDONATOR SCHIMB - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie austriaca care aciveaza cu succes de 10 ani pe piata din Romania, fiind un important furnizor de ambalaje injectate pentru industria alimentara.
Pentru fabrica din Sibiu cautam o persoana pentru postul de coordonator schimb.
Principalele responsabilitati ale postuli sunt:
- planificarea si coordonarea productiei;
- organizarea si coordonarea personalului;
- instruirea personalului;
- intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- studii in domeniul ingineriei mecanice;
- experienta in productie;
- cunostinte in domeniul proiectarii;
- bune cunostinte de limba engleza;
- abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training;
- opotunitati de dezvotare in cadrul unei companii cu traditie.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!