Coordonator Echipa Vanzari Directe IMM - Alba

RAIFFEISEN BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza si monitorizeaza promovarea vanzarilor active de produse si servicii IMM de catre echipa de consultanti financiari
-Recruteaza, selecteaza si dezvolta consultantii financiari
-Raspunde pentru eficienta activitatilor desfasurate de consultantii financiari si pentru rezultatele acestora
-Raporteaza periodic rezultatele activitatii echipei coordonate

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in managementul echipelor de vanzari directe
- Asumarea responsabilitatilor
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de organizare si prezentare
- Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
- Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Beneficiile parteneriatului cu Raiffeisen Bank:
- Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute
- Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin in afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele in realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!