COORDONATOR DEPOZIT-VORBITOR DE LIMBA GERMANA - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea unei bune desfasurari a activitatii din cadrul depozitului;
- coordonarea personalului din subordine;
- urmarirea intrarii materialelor;
- urmarirea livrarii produselor finite.

CERINTE

Clientul nostru este o companie multinationala, unul dintre liderii mondiali in productia de componente electronice.

Pentru fabrica din Sibiu cautam o persoana pentru postul de sef depozit.
- studii medii/superioare;
- experienta relevanta in cadrul unui depozit;
- bune cunostinte de limba germana scris si vorbit;
- bune cunostinte de operare PC;cunostintele de operare in SAP reprezinta un avantaj;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training;
- oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.