COORDONATOR DEPARTAMENT TEHNIC

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea departamentului tehnic in acord cu obiectivele companiei
Asigurarea activitatii de mentenanta si depanare a masinilor si utilajelor
Programarea si derularea interventiilor pentru remedierea utilajelor
Urmarirea parametrilor de functionare pentru instalatiile din dotare
Verificarea si intretinerea echipamentelor auxiliare: racire, aer comprimat, incalzire
Gestionarea materialelor si a pieselor de schimb
Elaborarea fiselor tehnice si a rapoartelor

CERINTE

Studii superioare, specializarea electronica industriala, automatizari industriale, (electronica - electrotehnica)
Experienta 1 an pe un post cu atributii similare
Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel mediu
Cunostinte ce acopera ariile: roboti industriali, calculatoare, tehnica, pneumatica, hidraulica, instalatii racire tehnologica apa, electricitate
Apt sa lucreze sub presiunea termenelor limita, in conditii de stress
Disponibil la program prelungit si interventii in afara programului
Disponibil pentru vizite si specializare in strainatate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant
Bonusuri in raport cu performanta
Training

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Principalele servicii acopera urmatoarele arii: recrutare si selectie de personal, evaluarea resurselor umane, analiza si diagnoza organizationala, training si team-building.
Sediul central este la Sibiu, iar filialele sunt localizate in Brasov si Prahova.
PERFORMANTA IN RESURSE UMANE INCEPE CU NOI!
Clientul nostru este o companie multinationala cu sediul in Sibiu