CONTABIL SEF - companie multinationala de productie din ALBA IULIA

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea activității financiar-contabile a societății
Organizarea și coordonarea contabilității operațiilor de capital, imobilizărilor, stocurilor, terților, trezoreriei, cheltuielilor, veniturilor și rezultatelor, angajamentelor și altor elemente patrimoniale, de gestiune în conformitate cu legislația în vigoare
Elaborarea balanței de verificare la termenele stabilite de legislația în vigoare
Efectuarea analizei financiar-contabile pe baza de bilant
Urmărirea respectării principiilor contabile și ale evaluării patrimoniului
Alte atribuții specifice activității financiar-contabile

CERINTE

Studii superioare in domeniu economic
Experiență într-o firmă de producție
Experiență de cel puțin 3 ani în domeniu
Foarte bune cunoștințe financiar-contabile
Bune abilități de muncă în echipă, organizare și conducere a departamentului
Limba engleză la nivel avansat (germana constituie avantaj)
Statut de membru CECCAR

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea carierei într-o companie multinațională de producție
Pachet salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.