consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala cu reprezentanta in peste 40 de tari, cauta consultanti de vanzari pentru birourile din Arad, Alba Iulia, Deva si Timisoara, in vederea promovarii produselor.
Responsabilitati:
-completarea bazei de date cu potentiali clienti
- stabilirea intalnirilor cu acestia
- prezentarea produselor companiei si a ofertei de pret
- incheierea contractelor de vanzare -cumparare

CERINTE

- Persoana comunicativa, aspect fizic placut, tinuta business, relationare usoara cu potentialii clienti, seriozitate, liceu terminat.

BENEFICII OFERITE

- Un job dinamic şi creativ într-o companie internaţională
- Câştiguri peste medie
- Dezvoltare profesională rapidă şi continuă prin intermediul seminariilor interne şi internaţionale
- Posibilitate de avansare rapida ca manager vanzari
- Training gratuit de cea mai bună calitate
- Sustinere constanta in munca depusa
- Posibilitatea planificării activităţii de lucru
- Premii, călătorii şi participarea la evenimente naţionale şi internaţionale
- Posibilitatea de a fi propriul şef, fără investiţii financiare