Consultant in Asigurari

EdyMar Total Serv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-> Prospectarea continua a pietei
-> Pregatirea ofertelor si promovarea acestora
-> Servicii post-vanzare
-> Elaborarea periodica a rapoartelor

CERINTE

Experienţa minima în vânzarea de asigurari este un AVANTAJ MAJOR.

-> Persoana agreabila si creativa.
-> Disponibilitate pentru deplasare pe teren.
-> Motivatia pentru a castiga comisioane consistente.
-> Incredere in propriile forte.
-> Persoana dinamica, cu atitudine pozitiva.
-> Abilitati de comunicare si inter-relationare.
-> Deschidere la nou si dorinta de a invata lucruri noi.
-> Spirit antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

-> Comisioane motivante in functie de experienta avuta.

-> Posibilitatea de a lucra cu o echipa de exceptie.
-> Program flexibil si posibilitatea de a lucra in regim de colaborare fie part-time sau full-time.
->Lucram in sistem de broker, deci colaboram cu toate societatile de asigurare. Vindem asigurari la pretul cel mai mic sau produse alese de client la societatea de asigurari la care doreste. Clientul contactat devine asiguratul nostru.

Fie ca doresti sa-ti maresti veniturile sau sa-ti cladesti o cariera in domeniul financiar, iti vom sta la dispozitie si te vom invata pas cu pas cum sa-ti indeplinesti visele!