CONSULTANT FINANCIAR/MANAGER

LOPHELYA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intermedierea tuturor produselor financiare existente pe piata romaneasca
Responsabilitatile unui Manager:
-conducerea unei echipe si stabilirea obiectivelor echipei, monitorizarea activitatatii si a rezultatelor.
-recrutarea, selectia si dezvoltarea personalului - Consultanti Financiari;
-dezvoltarea echipei de consultanti financiari in vederea atingerii celor mai bune rezultate legate de productivitate si acoperire geografica
-construirea de relatii de business si promovarea imaginii companiei
-identificarea oportunitatilor de dezvoltare a afacerii.
-prospectarea pietei

Responsabilitatile unui Consultant Financiar :

-prospectarea pietei si abordarea potentialilor clienti
-planificarea si realizarea intalnirilor de analiza financiara pentru a determina nevoile financiare specifice ale clientilor
-identificarea solutiilor financiare adaptate clientilor
-mentinerea portofoliului de clienti

CERINTE

-disponibilitate pentru pregatire
-timp de lucru alocat
-persoana cu atitudine pozitiva, perseverenta, orientata catre rezultate.
-comportament etic si profesionist.
-studii superioare de preferinta
-experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj
-bune abilitati manageriale
-capacitate excelenta de relationare si networking

BENEFICII OFERITE

concursuri,
munca intr-o echipa de profesionisti
avansare numai in functie de rezultate

DESCRIEREA FIRMEI

DOMENIU FINANCIAR