CONSULTANT FINANCIAR Brasov, Sibiu, Alba Iulia, Tg Mures, Cluj Napoca, Bistrita, Baia MAre, Satu Mare

CREDIT EUROPE BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant vanzari directe
Prezentarea si promovarea serviciilor financiare ale bancii catre persoane fizice si juridice:
- CARD AVANTAJ;
- Credite de Nevoi Personale;
prospectare piata, identificare potentiali clienti, realizare target vanzari lunare

CERINTE

Experienta in vanzari (constituie un avantaj);
Absolvent facultate sau an terminal;
Cunoasterea limbii engleze (obligatoriu);
Orientarea catre Client;
Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
Initiativa si putere de convingere;
Perseverenta in atingerea si depasirea obiectivelor lunare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantelor individuale;
Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere
profesionale in cadrul Credit Europe Bank pe baza unui Proiect de Cariera.

ACCEPTA PROVOCAREA! ALATURA-TE ECHIPEI CREDIT EUROPE BANK!

Credit Europe Bank (Romania) S.A. is a part of FIBA - group of companies present in Romania since 1998 with Credit Leasing, Bucharest Mall, Plaza Romania and Gima Superstore. We are an International Bank with 75 branches all over the country.