CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovezi serviciile si produsele financiare

- identifici potentialii clienti

- evaluezi nevoile financiare ale potentialilor clienti si gasesti cele mai bune solutii pentru ei

- informezi permanent clientii cu noutatile financiare ce i- ar putea interesa

- dezvolti permanent relatia cu clientii tai

CERINTE

Candidatul ideal:

- varsta minima 25 de ani

- studii medii finalizate

- relationeaza usor si ii face placere sa cunoasca oameni noi

- stie ca pentru a avea succes e nevoie de disciplina si perseverenta

- sustine cu incredere lucrurile in care crede

- este genul care merge inainte, indiferent de obstacole

- tine la principiile sale , indiferent cat de greu ii este

Reprezinta atuuri:

- experienta in domeniul asigurarilor

- experienta in vanzari directe

- experienta in domenii de activitate ce implica relationare si negociere directa cu oamenii

- experienta in domenii de activitate ce implica pragatire si instruire de persona

- orice fel de experienta de viata care va face un centru de influenta social

Ai o parte din aceste calitati? Atunci ai o sansa maxima de reusita pe acest post in cadrul unei companii de renume: ING Asigurari si Pensii.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- venituri mari

- program de lucru flexibil

- esti propriul tau sef - posibilitati de cariera nelimitate

- alte beneficii de natura nefinanciara