Consultant finaciar

PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrati cu placere independent, doriti sa va impartiti liber timpul de lucru, sa cunoasteti o noua bransa ca profesie secundara sau aveti deja experienta profesionala la banci sau societati de asigurare, apreciati salarizarea in functie de prestatii si siguranta unui mare si puternic concern finaciar?
In Team-ul nostru puteti incepe fara riscuri, o profesie secundara pe o baza independenta, sprijinit de catre Cadrele de Conducere. Noi va garantam succesul personal si profesional.

CERINTE

- serioasa
- dinamica
- ambitioasa
- dornica de castig

BENEFICII OFERITE

- se ofera training de specialitate
- calatorii
- posibilitate de avansare in cariera

Infiintata in anul 1989, am devenit cea mai insemnata firma independenta de servicii financiare din Europa Centrala, pentru succesul personal si economic.
Prelucram pentru clientii nostri programe exclusive, individuale pentru domenii ca si: castig personal, siguranta, ingrijirea pentru viitor, case si locuinte din ofertele diferitelor banci, societati de asigurari sau firmelor de servicii financiare.