Consultant Credite

GBC Broker de credite

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza piata potentialilor clienti
- prezinta ofertele bancare clientilor
- intocmeste dosarele de credit
- mentine relatia cu clientul
- intocmeste rapoarte saptamanale

CERINTE

- experienta in vanzari
- abilitati de negociere
- dorinta si determinare
- varsta minima de 25 ani
- disponibilitate pentru program de teren (1, 2 ore / zi)

BENEFICII OFERITE

- pachet de comisionare atractiv
- premii trimestriale
- bonusuri lunare

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in acordarea de credite
GBC Broker de Credite, partener local al Kiwi Finance intermediaza credite pentru 18 banci si institutii financiare nebancare
Apeland la GBC Broker de Credite, clientul are avantajul de a gasi intr-un singur loc oferta bancara de la 18 banci, economisind astfel bani si timp pretios. Oferim consiliere pentru intreaga gama de produse bancare pentru personae fizice cum ar fi: creditele de consum, creditele de nevoi personale cu ipoteca, creditele ipotecare, Prima Casa, refinantari, carduri de credit, carduri de salarii, depozite si conturi de economii