Consultant business

Telefonika

Job expirat

RESPONSABILITATI

• identifica si contacteaza clienti noi ;
• mentine si dezvolta reteaua de clienti ai companiei;
• stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii;
• negociaza si incheie contracte ;
• intocmeste zilnic rapoarte de vanzari;
• implementeaza strategii de vanzari pe termen scurt si mediu;
• asigura realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale si anuale;

CERINTE

• persoana dinamica, responsabila, cu initiative;
• abilitati foarte bune de comunicare;
• abilitati pentru lucrul in echpa;
• capacitati excelente de negociere;
• atitudine axata pe rezultate;
• experienta dovedita de minim un an in vanzari directe, servicii , constituie un avantaj;
• cunostinte de utilizare PC ( internet, Office);
• permis conducere categoria B;
-cunoasterea limbii maghiare constituie un avantaj
-Daca ai experienta in vanzari directe(servicii)
-Daca esti entuziast si comunicativ
-Daca vrei sa castigi multi bani
-Daca ai putere de convingere si stii sa negociezi contracte
-Daca vrei sa muncesti
VINO ALATURI DE NOI SI VEI FII MULTUMIT !

BENEFICII OFERITE

• VENIT ATRACTIV ;
• telefon mobil;
• sistem de bonusuri IN FUNCTIE DE PERFORMANTE;
• training gratuit , periodic;
• atmosfera placuta de lucru;
• posibilitati de avansare rapida pe criterii de performanta.
.masina de serviciu

Compania Telefonika ofera consultanta si servicii de telefonie mobila,fixa si internet persoanelor juridice la nivel national.
Societatea Telefonika este DEALER VODAFONE pe segmentul de business.