consultant

Bea Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Candidatul ideal este este o persoana cu spirit intreprinzator, motivata de castiguri, optimista si perseverenta, tenace si increzatoare in fortele proprii, care deja are un loc de munca stabil si care doreste mult mai mult de la viata.Oferta noastra nu se potriveste celor care nu au minim de veniit care sa le permita sa se intretina in acest moment, celor care asteapta sa li se spuna pas cu pas ce au de facut si celor care nu au deloc timp liber din cauza altor activitati in care sunt implicati.

BENEFICII OFERITE

Jobul se potriveste celor cu initiativa si cu multe idei, relatii si cerc larg de cunostinte; responsabilitatile sunt cresterea numarului de clienti consumatori ai produselor firmei; gasirea unor noi unitati cu care sa incheie contracte pt achizitionarea produselor noastre( saloane de frumusete/cosmetica, saloane de tratamente corporale, lanturi de farmacii) , gasirea de noi colaboratori dornici sa isi rotunjeasca veniturile.Beneficiile sunt: comision 50% pt promovarea directa a produselor si bonusuri in bani intre 5 si 56% din valoarea achizitiilor facute de catre terti, la recomandarea dvs.

Companie internationala care activeaza de 3 ani in Romania si de 12 ani in Europa in domeniul serviciilor de marketing in retea pentru distributie produse frantuzesti: gama profesionista Biostase de tratamente ultramoderne faciale si pt corp, gama de parfumuri frantuzesti de clasa A, pe baza de componente naturale, bijuterii-gablonzuri de lux.