Consilier vanzare autovehicule comerciale usoare

SC CASA AUTO SEBES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-studii superioare absolvite
-experienta in vanzari auto
-cunostinte bune de utilizare calculator
-abilitati dezvoltate de planificare si organizare
-abilitati de relationare negociere si orientare spre client

CERINTE

-reprezentarea si promovarea autovehiculelor in concordanta cu strategia companiei
-identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-monitorizarea derularii contractelor
-indeplinirea planului de vanzari anual
-planificarea activitatii de vanzare
-prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care departamentul de vanzari le ofera potentialilor clienti

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru la cele mai inalte standarde
-recompensarea performantelor
-beneficii financiare in functie de obiectivele realizate

DESCRIEREA FIRMEI

Centru Autorizat de Vanzari si Service Mercedes Benz