Colaboratori Comerciali

NextGen Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Colaboratori Comerciali pentru: Cluj, Timis, Caras Severin, Hunedoara, Bistrita, Alba Iulia.

Responsabilitati:

- Contactarea prospectilor companiei
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute in urma intalnirilor de vanzari
- Indeplinirea targetului lunar de vanzari
- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia;

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii
- Dinamism, abilitati organizatorice
- Cunostinte generale despre piata de telecom
- Experienta de minim 6 luni in vanzari (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- recompensa financiara: comision din vanzari si bonus pentru indeplinirea targetelor
- posibilitatea de promovare intr-una dintre cele mai importante companii din Romania
- training pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare si negociere
- mediu de lucru dinamic si antrenant

NextGen Communications activeaza pe piata din 2008 si ofera clientilor sai servicii de Internet prin fibra optica, Televiziune prin cablu coaxial si Telefonie fixa VoIP, venind cu o propunere avantajoasa care sa acopere cat mai bine nevoile de comunicatii ale clientilor.