colaborator oriflame

pandrea georgiana pfa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa ai c????tiguri mari? Vrei sa-ti dezvol??i propria afacere? Nu rata ??ansa de deveni colaborator al firmei Oriflame! De ce?

Pentru ca ai numai de castigat:

23% la comenzi intre 50 si 250 ron

30% la comenzi intre 250 si 500 ron

40% la comenzi mai mari de 500 ron

TERMENUL DE PLATA AL FACTURILOR ESTE DE 14 DE ZILE!

CERINTE

Persoana prezentabila, preferabil fete;
- Abilitati de comunicare;
- Dimanism, ambitie;
- Dorinta de a isi majora veniturile.
- SERIOZITATE!!
- acces la internet

BENEFICII OFERITE

Comisioane din vanzari intre 23-50% (in functie de valoarea comenzii: 50lei...249lei - 23%; 250lei...499lei - 30%; peste 500lei - 40%; 50% pt comenzi peste 150lei in campanii speciale)
- Diverse bonusuri si cadouri!!!
- Program flexibil, part-time, posibilitatea de a-ti desfasura activitatea in paralel cu alte joburi full-time, sau fara a lipsi de la scoala ori cursuri; iar daca beneficiezi si de ING Home Bank nu mai ai nevoie sa pleci de acasa si sa stai la cozi pt a plati produsele vandute.
- Sansa de a promova rapid in structurile de vanzari;
- Beneficiezi de dicount la achizitionarea produselor Oriflame;

comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor