CASIERA-SECRETARA

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incasari in numerar si alte modalitati de plata.
Intocmire registru de casa si verificare sold.
Operare in sistemul SAP.
Gestionarea documentelor cu regim special.
Activitati de secretariat.

CERINTE

Studii medii, de preferinta economice.
Operare foarte buna PC (Word, Excel, Outlook).
Experienta recenta si relevanta in domeniul casieriei, contabilitatii primare.

Operarea in sisteme contabile complexe si abilitatile de relationare cu clientii constituie avantaj.

ATP Exodus este o companie infiintata in anul 1995, avand capital integral romanesc. Raspandire la nivel national si trei divizii distincte: 1. Vanzare piese de schimb pentru camioane – cu 29 de sucursale in intreaga tara, 2. Centru Autorizat de Vanzare si Service Mercedes Benz – cel mai mare centru Mercedes-Benz din Romania, 3. Vanzare mobilier office – showroom in Bucuresti. Valorile noastre de baza sunt respectul reciproc, integritatea, profesionalismul si calitatea. Punem mare accent pe resursele umane ale companiei, fiind constienti de plus-valoarea de care putem beneficia asigurand satisfactia angajatilor. Motto-ul firmei ne reprezinta in totalitate: \"Calitatea nu are alternativa\". Pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-ul nostru: www.atp-exodus.ro.