Casier

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un nou coleg, pentru a ocupa postul de casier in magazinul Ambient din Alba Iulia :)

Sarcini:
- Incaseaza contravaloarea produselor, in baza bonului fiscal sau a facturii fiscale emise;
- Incaseaza numerar, carduri sau tichete valorice, conform chitantei sau bonului fiscal emis de casa de marcat;
- Emite facturi, avize;
- Se asigura de corectitudinea incasarilor efectuate.

CERINTE

Cerinte:
- absolvent studii medii/superioare;
- persoana responsabila, abilitati de comunicare si orientare spre client;
- reprezinta avantaj cunostintele de contabilitate primara.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

1. Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa;
2. Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe dinamice;
3. Posibilitate de achizitionare a produselor companiei la preturi reduse;
4. Bonusuri ocazionale.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.