Cash Fiesta - Advertiser

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa promovam publicitatea pe internet. Suntem dispusi sa platim sume mari pentru cei care isi fac treaba foarte bine.
Singurul lucru pe care trebuie sa-l faceti este sa va inregistrati pe /*pagina noastra*/, sa downloadati programul si sa il rulati. Veti primi 1 credit pentru 10 secunde de vizionare. Prin adresa dvs personala, veti putea aduce alti membrii, iar din castigul lor veti primi 15%. Este o afacere profitabila, care nu necesita mult timp! Puteti sa primiti sume de mii de dolari pentru cateva ore de stat in fata calculatorului! Membrii nostrii va pot garanta acest lucru!
**Pagina noastra este: http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=ADASCALITEI
Introduceti adresa prin metoda copy/paste in browserul dvs (de exemplu Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox)

CERINTE

-limba engleza: nivel mediu
-cunostinte pc: minime

BENEFICII OFERITE

Bani si cadouri.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma serioasa cu domeniul de activitate in advertising.