Broker pentru TOATE fondurile de pensii private obligatorii

BrokerPool First PensionExpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intermedierea contractelor de aderare la TOATE fondurile de pensii private obligatorii
- organizarea si managementul grupului in orasul de domiciliu,
- pregatirea grupului pentru reforma pensiilor, coordonarea activitatii din timpul si dupa reforma,
- cooptarea si pregatirea noilor colaboratori,
- participarea la seminarii si pregatiri organizate in cadrul firmei,
- stabilire de noi contacte cu potentiali clienti, persoane fizice si firme.

CERINTE

- sa fie un bun organizator
- sa fie un bun manager
- sa fie un bun negociator
- sa poata reprezenta interesele firmei si a clientilor
- ambitios
- deschis pentru nou
- sa poata lucra in echipa, sa-si organizeze propria echipa
- sa vrea sa devina un leader

BENEFICII OFERITE

- Cariera internationala, cursuri in tara si in strainatate, pe cheltuiala firmei, calatorii, posibilitatea construirii propriei echipe.
Pachetul salarial va fi negociat in cadrul interviului.

BrokerPool, cu experienta de peste 15 ani in Europa Centrala, a participat deja la reforma pensiilor si a sanatatii in Ungaria, Polonia si Slovacia. Cu servicii tot mereu imbunatatite si eficienta tot mai ridicata. Doar la ultima reforma din Slovacia, BrokerPool a adus cca. 125.000 de noi clienti – transpus pe populatia Romaniei ne asteptam la mult peste 500.000 de noi clienti in cadrul reformei pensiilor!