ASM Centru, pentru jud: Covasna, Brasov, Sibiu, Alba, Mures, Harghita.

Antal International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii din vanzare in judetele desemnate in relatia cu distribuitorii autorizati;
- Aplicarea strategiei si a tehnicilor de vanzari ariei alocate.

CERINTE

- Experienta de vanzari / marchendisare constrituie un avantaj;
- Experienta de vanzari a produselor alimentare constituie un avantaj;
- Pasionat de activitatea de vanzare;
- Intocmirea de rapoarte periodice referitoare la vanzarile realizate de distribuitorii din zona alocata;
- Dispozitie pentru deplasari de serviciu in zona alocata.

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu;
- Decontarea cheltuielilor de deplasare (cazare masa) in afara ariei de domiciliu, conform legii;
- Telefon mobil.

Clientul nostru, leader pe piata Romaneasca in domeniul mirodeniilor cauta:
ASM Centru, pentru jud.: Covasna, Brasov, Sibiu, Alba, Mures Harghita.