Asistent Project Manager

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Va veti ocupa de partea de cercetare si documentare pentru proiectele desfasurate.
Veti contacta clienti si furnizori si veti obtine oferte si detalii despre acestia.
Va veti aduce contributia in analizele de piata desfasurate de catre firma.

CERINTE

Aveti studii superioare, de preferat in domeniul economic.
Aveti un minim de experienta si aveti putere de sinteza si structurare a informatiei.
Cunosteti limba engleza la un nivel avansat si cunosterea unei a doua limbi ca maghiara, gemana sau franceza constituie avantaje.

BENEFICII OFERITE

Munca intr-o companie multinationala in continua dezvoltare.
Colectiv tanar si dinamic.
Salariu atractiv

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.