asistent manager

Feroplas Ind S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura repartizarea informatiilor dinspre management catre toate departamentele firmei, precum si in sens invers
- asigura transmiterea informatiilor primite din afara firmei, precum si a celor spre exteriorul firmei persoanelor carora li se adreseaza
- asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei si transmite in timp util si corect informatiile, raspunzand de corectitudinea si promptitudinea cu care furnizeaza / transmite informatiile
- preia, inregistreaza si sorteaza corespondenta
- preia si directioneaza apelurile telefonice
- primeste persoanele dinafara, directionandu-le spre cei la care solicita intrevederea
- programeaza audientele
- copiaza, redacteaza, tehnoredacteaza diferite materiale

CERINTE

- studii superioare
- cunoasterea la un nivel avansat a limbii engleze (scris, citit, tradus), constituind un avantaj cunoasterea si a limbii germane
- bune cunostinte in utilizarea calculatorului (MS Office)
- prezenta agreabila
- orientata spre rezultate pozitive
- disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv

Producator si distribuitor de plase sudate, produse fasonate din otel beton, confectii metalice, cazane industriale pentru abur, apa calda si apa fierbinte