Angajez agent imobiliar ( de preferinta femeie)

INTERMEDIA TOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activitati de intermediere in vanzarea/inchirierea de imobile;
-Constituirea bazei de date, actualizarea si imbogatirea ei continua;
-Cautarea si prezentarea ofertelor potrivite fiecarui client;
-Vizionarea imobilelor selectate si asistenta in perfectarea actelor;
-Negocierea, incheierea si derularea contractelor cu clientii si partenerii de afaceri ai companiei;
-Mentinerea relatiilor cu clientii si informarea lor despre ofertele noi aparute pe piata;
-Realizarea bugetului de vanzari;
-Pregatirea permenenta in domeniul vanzarii imobiliare;

CERINTE

-Persoana tanara, serioasa, dinamica, entuziasta si ambitioasa;
-Abilitati de comunicare, negociere si relatii cu oamenii;
-Capacitatea de a lucra in echipa si de a lua decizii;
-Cunoscator limba Engleza sau Italiana - optional;
-Studii superioare de preferinta;
-Cunostinte operare PC;
-Rezistenta la stres;
-Permis de conducere categoria B;
-Experienta in domeniu sau vanzari constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
-Conditii legale de munca;
-Sistem de plata in comision + beneficii foarte avantajoase;
-Posibilitatea de a lucra cu o echipa de profesionisti;
-Gestionarea profesionala a carierei;
-Pregatirea in domeniul vanzarii imobiliare;
-Telefon de serviciu;
-Birou dotat si utilat;
-Autoturism
Pt mai multe detalii la tel : 0744887896