Angajam camerista pentru pensiune

MA HOTELS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam camerista pentru pensiune.
- Efectueaza si intretine curatenia in camerele clientilor, pe holurile etajelor, in oficii si in zona de serviciu in conformitate cu standardele si procedurile companiei;
- Folosirea rationala a timpului de lucru;
- Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camerele hotelului;
- Respectarea Regulamentului Intern;
- Alte responsabilitati mentionate in fisa postului.

CERINTE

- Experienta in domeniu hotelier sau chiar menaj;
- Cunoasterea produselor de curatenie si a procedurilor de curatenie a camerei de hotel reprezinta un plus;
- Cunostinte limba engleza;

BENEFICII OFERITE

se discuta in cadrul interviului

Pensiunea MA este localizata la aproximativ 2 km fata de centrul orasului si la 500 m fata de Mall Alba.

Pensiunea MA are o capacitate de cazare pentru 40 de persoane, dispuse in 17 camere duble si 1 apartament format din 2 dormitoare. Toate camerele au un design aparte, diferit de la camera la camera si sunt prevazute cu sistem de climatizare, TV, telefon, internet wireless, frigider, uscator de par si grup sanitar individual cu cabina de dus. Fiecare camera este pictata in culori calde, cu motive florale ce creeaza o ambianta inedita si relaxanta. Ca si facilitati ale locatiei regasim: restaurant - unde este servit micul dejun - bufet suedez, terasa si parcarea amenajata in fata pensiunii, partial inchisa si pazita.