AGENT VINZARI

PAMIMAI DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza portofoliul de produse in zona/judetul/ universul de clienti de care este responsabil
-gestioneaza vinzarile si incasarile in piata in scopul atingerii criteriilor de eficienta si performanta stabilite de catre companie
-respecta politica comerciala si toate procedurile interne comunicate, gestioneaza corect si responsabil bunurile din dotare

CERINTE

-experienta in distributia FMCG retail min 2 ani
-abilitati de comunicare/vinzare relevante
-atitudine constructiva/inovatoare

BENEFICII OFERITE

Pachet motivant compus din:
-componenta fixa
-componenta variabila (bonus lunar si trimestrial) fix si procentual
-bonusuri din programe de incentivare

Firma de distributie cu acoperire nationala, cu sediul in Bucuresti, avind in portofoliu doua game principale de produse:
-produse din tutun (gama J.T.International)
-gama completa de produse preplatite TELECOM (Orange, Vodafone, Cosmote si Romtelecom)