agent vanzari

SC BIOMES ERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-promovarea produselor companiei
-prezenta zilnica pe teren in zona arondata;
-menţinerea si dezvoltarea relaţiilor de colaborare cu clienţii deja existenţi, căutarea unor oportunităţi suplimentare pentru cresterea vanzarilor ;
-culegerea informaţiilor legate de clienţi si de concurenţă, obţinute de pe raza zonei de activitate;

CERINTE

- experienta intr-un post similar constituie un avantaj
- studii superioare
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- persoana dinamica, cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa,
- disponibilitate pentru deplasare.

BENEFICII OFERITE

masina;
-telefon;
-pachet salarial atractiv, proportional cu realizarile;
-posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic;

DESCRIEREA FIRMEI

distributie produse cosmetice