Agent vanzari

DON PEDRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueza vizite regulate la Distribuitorii si Partenerii companiei conform rutelor din zona alocata
- Verifica si raporteaza prezenta produselor in magazinele din zona arondata
- Urmareste standardul de vizibilitate si implementeaza planogramele trasate de superiorul direct
- Preia comenzi de la Distribuitori & identifica noi oportunitati de distributie in zona
- Vizita regulata impreuna cu reprezentantul Distribuitorului in piata
- Vizita regulate cu superiorul direct la Partenerii companiei

CERINTE

- Experienta intr-un post similar pe segmentul FMCG constituie avantaj
- Cunoaste piata de comert traditional si modul de lucru cu retelele locale
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si negociere
- Atitudine proactiva, seriozitate
- Cunostinte operare calculator (Microsoft office & internet)
- Permis auto cat B

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonusuri corelate cu performanta
- Autoturism serviciu
- Laptop & telefon firma

DESCRIEREA FIRMEI

Unitate de productie materiale igienico-sanitare.