Agent Marketing

oprescu-pfa

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contacteaza administratiile locale (consilii,primarii)
-contracteaza prezenta in www.comune.ro
-la cererea administratiei , intocmeste documentatiile necesare si le publica
-contracteaza publicitate pentru site
-publica articole de interes in conformitate cu specificatia siteului

CERINTE

-preferabil PFA sau pers fizica cu posibilitate de a deveni PFA
-relatii bune la nivel de administratie locala
-studii medii sau superioare
-cunostinte word, excel , internet
- experienta min 1 ani intr-o pozitie similara,
- abilitati excelente de prezentare, abordare analitica
- capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta
- disponibilitate de deplasare,

BENEFICII OFERITE

cota parte si comisioane din :
-taxa de inscriere 33-40%
-taxa anuala de administrare-50%
-celelalte servicii de publicare-variabil
-publicitate 50%

DESCRIEREA FIRMEI

Portalul comunelor- www.comune.ro
Baza de date a structurii teritoriale si a administratiei locale.
Valabil in toata tara.
Mesaje pe office@comune.ro