Agent de marketing reforma locuintelor

MBI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana dinamica, activa, serioasa, dornica de afirmare si castig alatura-te echipei de agenti de marketing pentru reforma locuintelor ce se desfasoara in perioada 1 iulie – 30 septembrie 2009. A ramas mai putin de o luna pana incepe reforma. Profita pentru a te autoriza si pentru a-ti forma echipa proprie!

CERINTE

- Participare activa la reforma locuintelor care se desfasoara in perioada 01 iulie - 30 septembrie 2009
- Intalnirea cu clientii si incheierea de contracte
- Recrutarea si conducerea propriei echipe de agenti de marketing ce vor activa pe perioada reformei locuintelor

BENEFICII OFERITE

- CASTIGURI MARI intr-o perioada scurta de timp
- comisioane, bonusuri, calatorii
- traininguri de specialitate
- cariera in domeniul financiar
- dezvoltarea propriei afaceri

MBI- MARKETINGBERATUNG INTERNATIONAL este o societate broker pe actiuni fondata in Austria. Este cea mai puternica forta de vanzari din Europa Centrala si de Est.
Fondata din dorinta de a oferi siguranta, si-a ales si cei mai buni si stabili parteneri si ofera produse exclusive adaptate nevoilor clientilor.