ADMINISTRATOR PORTOFOLIU / SECRETAR CASIER pentru Agentia Alba Iulia 1

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Preia si verifica modul de intocmire a politelor de asigurare;
* Culege si prelucreaza datele din politele de asigurare generala conform aplicatiilor informatice existente;
* Gestioneaza corespondenta agentiei;
* Gestioneaza imprimate cu regim special;
* Intocmeste registrul de casa;
* Redacteaza diverse rapoarte

CERINTE

* Studii medii;
* Studiile superioare constituie avantaj;
* Cunostinte solide de operare PC
* Organizare foarte buna a timpului si a documentelor;
* Abilitati de comunicare;
* Gandire analitica;
* Rigoare.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA