Lacatus electromecanic

SC NIC SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Diagnosticare , reparare, instalare echipamente de inchidere(usi sectionale, rapide, pietonale)
Transmiterea situatiei din locatie catre seful direct
Intocmire procese verbale de constatare, service sau montaj, foi parcurs, decont cheltuieli, delegatii

CERINTE

Cunostinte de electromecanica,
Cunostinte legate de montarea intretinerea automatizarilor si programarea acestora( sau atentia si implicarea de a le invata pe parcurs)
Seriozitate, implicare si spirit de raspundere pentru lucrarile efectuate.

BENEFICII OFERITE

Autoutilitara 3,5 t la dispozitie pentru deplasarea catre diversele locatii.
Telefon+abonament
Echipament de lucru asigurat+echipament de protectie
Transportul este asigurat avand masina societatii la dispozitie.
Diurna deplasare pentru deplasari sau sederi la locatie ce implica mai mult de 24 h(cazare asigurata).
Salariul real pe cartea de munca

Societate prestari servicii, cu vechime in domeniul instalarii, intretinerii si service-ului
pentru sisteme de inchidere.(usi pietonale, sectionale, industriale etc)