Despre Tanase Ramona

Descrierea firmei:
Recrutare si dezvoltare reprezentanti AVON
Descrierea postului:
Esti o persoana ambitioasa, comunicativa si iti doresti obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut? Daca da, si iti plac si produsele cosmetice atunci e timpul sa devii reprezentant AVON.Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.
Pentru a vizualiza brosura si a vedea ultimele oferte vizitati site-ul www.avoncosmetics.ro.

De ce sa nu fii chiar tu? De ce nu astazi!!! Astazi este ziua unui inceput indraznet alaturi de AVON, the Company for Women.
Fii propriul tau Sef! Iti oferim oportunitatea de a colabora cu noi.Tu trebuie doar sa strangi comenzi (minim 110 lei) de la clientii tai (colegi de scoala, de serviciu, prieteni, rude, etc.) pe baza brosurii primite de la noi.
Cerinte:
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
- COLETUL CU PRODUSELE COMANDATE SE ACHITA IN MAXIM 18 ZILE DE LA PLASAREA COMENZII
Oferta (bonusuri, beneficii):
BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-CARD Avon pentru cumparaturi + asigurare medicala in cazul diagnosticarii cancerului la san;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.

Persoanele interesate vor fi contactate in 24 de ore si vor primi gratuit, personal sau prin posta, BROSURA AVON.

Cu AVON iti poti indeplini visele!! Daca vrei sa faci parte din marea familie AVON aplica acum! Te vom ajuta sa reusesti.

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

sectorul 6, Bucuresti