Despre rg constructii civile

CANDIDATUL IDEAL:
experienta minima 3 ani, disponibilitate pt lucrari inafara orasului Cluj, capacitate de citire a planurilor si evaluare a timpilor de executie, abilitati de coordonare echipa prin puterea exemplului.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
activitate principala: montare/demontare si intretinere cofraje metalice
activitati secundare(optional): armare structura, zidire
beneficii: dispunem de o baza tehnologica care sa faciliteze atingerea celor mai inalti parametri calitativi (cofraje noi) si productivi (utilaje de manipulare cofraje si materiale)

DESCRIEREA COMPANIEI:
rg constructii civile este o societate condusa de ingineri constructori si care are ca stindard atingerea maxima a calitatii si productivitatii in conditiile in care pune la dispozitia angajatilor ultimele tehnologii in materie de utilaje si echipamente de constructii.

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

str. Bucegi, nr.14, Bl. T1, Sc.I, Ap.49,, Cluj Napoca