Despre Raiffeisen Banc pentru Locuinte

Descrierea postului:
-identificarea si contactarea potentialilor clienti si atragerea acestora catre oferta bancii,
- consilierea clientilor in functie de necesitatile proprii ale acestora,
- incheierea contractelor cu clientii,
- mentinerea relatiei cu clientii,
- planificarea si sustinerea zilnica a activitatii de vanzare intr-un program de 2-3 ore pe zi,
- pe masura avansarii in cariera, constituirea si coordonarea unei echipe proprii de agenti,
- participarea la sedintele de calificare profesionala si la sedintele saptaminale de coordonare si raportare a realizarilor
Cerinte:
- persoana responsabila, matura, motivata in realizarea unei cariere si a stabilitatii financiare personale
- abilitatea de comunicare si aspectul business sunt punctul forte a oricarui agent
- constiuie avantaj experienta in vanzari si/sau asigurari
- formarea profesionala (studiile) si varsta nu sunt o piedica in realizarea obiectivelor propuse in cadrul companiei noastre,
- ambitia si perseverenta sunt doua calitati absolut obligatorii.

Oferta (bonusuri, beneficii):
-retributie si avansare in cariera in functie de implicare si realizari,( dumneavoastra decideti cat castigati si pe ce trapta de cariera doriti sa ajungeti)
- venituri neplafonate; sansa realizarii atat pe plan profesional cat si financiar
- cursuri de formare profesionala gratuite,
- participarea la seminarii si conferinte nationale,
- pentru performeri premii si bonusuri in produse si/sau vacante in tara si strainatate platite de companie

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

nedeclarat, Iasi