Despre Maren

Companie cu tradiţie de 15 ani în domeniul comerţului cu scaune şi mobilă, în urma lărgirii activităţii noastre, căutăm persoană corespunzătoare pentru funcţia de Coordonator vanzari.
Descrierea postului:
Coordoneza activitatile de vanzare
Pastreaza si dezvolta portofoliul de clienti
Monitorizeaza proiectele potentiale si coordoneaza proiectele in curs
Participare în prospecţiuni de piaţă
Strângerea şi utilizarea informaţiilor din domeniu
Cunoasterea pietei, optimizarea si cresterea permanenta a vanzarilor
Identifica oportunitati de business si construieste relatii de parteneriat
Candidatul ideal:
Experienţă în domeniul vânzărilor, achiziţiilor
Studii superioare sau medii
Abilităţi de comunicare deosebite, abilităţi de negociere, orientare către client, proactiv.
Mobilitate şi flexibilitate
Perseverenţă şi automotivare în atingerea obiectivelor propuse
Putere decizională şi punctualitate
Cunoaşterea limbii române şi maghiare
Cunoştinţe PC (MS Office, Outlook, Internet)
Carnet de conducere, cat. B.
Orientare catre rezolvarea de probleme;
Gandire strategica;
Abilitati de planificare si organizare;

Oferta:
Salariu motivant in functie de performanta
Pachet complet corespunzator unui angajat in vanzari (autoturism serviciu, telefon mobil, etc.)

Lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, profesionista.

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

str.Republicii nr. 19/11, Targu Mures