Despre Italcer Fotoceramica

Firma Italcer Fotoceramica este in cautarea unei persoane vorbitoare de lb.romana si maghiara cu minima experienta in secretariat sau gestiune. Ne dorim o persoana responsabila, cu o capacitate buna de adaptare si abilitati de comunicare in echipa.
Este esential sa detina cunostinte de operare PC

Descrierea jobului

- Preia si redirectioneaza apelurile telefonice;
- Tehnoredacteaza documente
- Organizeaza corespondenta si documentele firmei;
- Copiaza, arhiveaza si tine evidenta documentelor/contractelor;
- Asigura activitatea de protocol;
- Colectarea, verificarea si ambalarea produselor in vederea pregatirii produselor pentru livrare cu mentinerea calitativa si cantitativa a stocurilor de produse.
- Participa la activitatile specifice depozitului: descarcarea si receptia calitativa si cantitativa a produselor.
- Respecta si mentine ordinea si curatenia in depozit

- Salariul net oferit este de 1065 lei pentru prima luna, iar din a doua luna se ofera un salar net de 1300 lei
- Contract pe salariul minim pe economie

Descrierea companiei

Comercializarea de:
-consumabile pentru piatra naturala
-decoratiuni pentru monumente funerare

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

Paris 133, Cluj Napoca