Despre ANELI COSTINA MAG SRL

Candidatul ideal

Iti place sa lucrezi in domeniul comertului?
Iti doresti un loc de munca stabil?
Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila?
Ai spirit de initiativa?
Iti place sa lucrezi cu clientii?Daca ai raspuns cu DA la intrebarile de mai sus, alatura-te echipei noastre pe unul dintre posturile de VANZATOARE/VANZATOR
Magazinul functioneaza pe baza de sistem cu gestiune fixa. totul se vine prin scanare

Responsabilitati
•RECEPTIE, ARANJARE, DEPOZITARE SI VANZARE MARFURI UZUALE ( ALIMENTE, BAUTURI, ETC.)
• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

Beneficii:
• salariu competitiv;
• posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
•contract de munca pe perioada nedeterminata

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

cluj, Bucuresti